Archív

Festival jazykov 2018

V dňoch 24.9. – 28.9.2018 sa pri príležitosti Európskeho dňa jazykov (26. september) na našej škole opäť uskutočnil už siedmy ročník tradičného podujatia s názvom „Festival jazykov“.

Žiaci 3. až 9. ročníka si v rámci tohto týždňa zábavnou formou precvičili svoje vedomosti a zručnosti z anglického, nemeckého aj ruského jazyka. Zmyslom podujatia bolo tiež pripomenúť našim žiakom význam štúdia cudzích jazykov a poukázať na dôležitosť medzinárodného porozumenia. Súťažilo sa v družstvách a v rámci každého ročníka osobitne. Súťažiaci dosiahli veľmi dobré výsledky a rozdiely v získaných bodoch boli často veľmi tesné. Víťazné družstvá sú nasledovné:

Anglický jazyk:

 1. ročník – III.A
 2. ročník – IV.A
 3. ročník – V.B (skupina p.uč. Oravcovej)
 4. ročník – VI.A,B mix
 5. ročník – VII.A,B mix
 6. ročník – VIII.A
 7. ročník – IX.B

 Nemecký jazyk:

 1. ročník – VIII.B
 2. ročník – IX.A

 Ruský jazyk:

 1. ročník – VIII.A
 2. ročník – IX.C

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na budúci ročník.


TOPlist